Interiérové dveře značky VASCO

 

 

VASCO

Přednosti interiérových dveří VASCO

 • moderní vzhled
 • dlouhá životnost
 • výhodná cena

 

  

Interiérové dveře značky Vasco jsou vyráběny moderní technologií z materiálů zaručujících velmi dlouhou životnost. Celý povrch je z tvrdého a odolného laminátu typu CPL. Takový povrch dobře odolává nejen opotřebení běžným užíváním, ale i domácím mazlíčkům, dětem nebo i případným úderům. Dřevěná konstrukce rámu je vyplněna hmotou MDF, dveře mají díky tomu i přiměřeně vyšší hmotnost.

 

VASCO řez

 

Dosud se dveře s povrchovou úpravou CPL na trhu příliš neprosazovaly z důvodu poměrně vysoké ceny, firma Vasco však nabízí tyto produkty za velmi přístupných podmínek. Zákazník tak získává mnohem vyšší kvalitu v porovnání s běžně nabízenými produkty, kde je často hlavním konstrukčním materiálem pouhý papír chráněný akrylovým lakem.

 

                   Vaše dveře mohou vypadat například tak....

AVEIRO AVEIRO  MADEIRA  FARO LISBONA PORTO
AVEIRO  AVEIRO MADEIRA  FARO LISBONA PORTO

 

Zákazníci si mohou vybrat z mnoha moderních vzorů, dekor i množství prosklených ploch si zákazník určí při objednávce. K zasklení je používáno kalené sklo tloušťky 4 mm - buď mléčné (satinato) nebo čiré broušené (thela). 

 

 

K interiérovým dveřím VASCO dodáváme obložkové zárubně, dekor zárubně lze přizpůsobit dekoru vybraného dveřního křídla.

Zárubeň

 

 

 

 

  AKCE
 • Nabízíme okna za výhodné ceny - chcete se dozvědět více o aktuální nabídce skladových oken? Přejděte do sekce Výprodej skladových zásob.

   
 • Při objednání výměny oken u 3 a více bytů (současně) - množstevní sleva 5%.

  Při objednání výměny oken u 5 a více bytů (současně) lze dohodnout individuální množstevní slevy!

   

   
  NOVINKY
 • Další novinka v naší nabídce - 5-komorový profil Brűgmann Pasive Window vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky ocelové výztuži s polyuretanovou pěnou dosahuje výborných tepelněizolačních vlastností!

   
Najdi na webu