Dveřní výplně

 

V případě že zákazník nechce mít plastové vchodové dveře prosklené nebo vyplněné hladkým PVC panelem, může si vybrat z nabídky hotových dveřních výplní. Dveřní výplň osazujeme do rámu dveřního křídla, klientovi dodáváme dveře jako komplet.

Nabídka dveřních výplní je různorodá – ať už se jedná o vzhled, barevnost či prosklení. Nabízíme jak klasické tak moderní vzory, pestrou škálu barev a dekorů, stejně jako mnoho variant prosklení či vitráží.

 

 

Spolupracujeme se 2 výrobci dveřních výplní – VP trend a Perito.

 

Dveřní výplně VP trend si postupem času získaly řadu spokojených uživatelů. Zákazníkům je k dispozici bohatá nabídka dveřních výplní a široký sortiment variant zasklení od standardních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, pískovaná skla s dekory, vitráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku resp. návrhu zákazníka. Nabídka zahrnuje i výplně se zvýšeným stupněm odolnosti včetně certifikovaného bezpečnostního provedení.

 

Dveřní výplně Perito jsou u zákazníků také velmi oblíbené. Dveřní výplně lze různě kombinovat s bohatou nabídkou zasklení a vitráží. Lze tak získat nepřeberné množství jak klasických tak moderních vzorů. Díky kvalitě výrobků a variabilitě provedení se dveřní výplně Perito prosazují jak na domácím tak na zahraničních trzích.

 

Dveřní výplně pomáhají splnit individuální představy a požadavky zákazníků včetně těch nejnáročnějších.  

 

 

 

  AKCE
 • Nabízíme okna za výhodné ceny - chcete se dozvědět více o aktuální nabídce skladových oken? Přejděte do sekce Výprodej skladových zásob.

   
 • Při objednání výměny oken u 3 a více bytů (současně) - množstevní sleva 5%.

  Při objednání výměny oken u 5 a více bytů (současně) lze dohodnout individuální množstevní slevy!

   

   
  NOVINKY
 • Další novinka v naší nabídce - 5-komorový profil Brűgmann Pasive Window vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky ocelové výztuži s polyuretanovou pěnou dosahuje výborných tepelněizolačních vlastností!

   
Najdi na webu