Žaluzie

 

Horizontální žaluzie IsolineHorizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Staly se nedílnou součástní bytů i kanceláří. Splňují hned několik funkcí: chrání před slunečními paprsky, regulují světlo v místnosti a chrání Vaše soukromí.

Barevná škála horizontálních žaluzií dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a dotvořit tak atmosféru interiéru.

zákazníkům nabízíme řetízkové provedení žaluzií - k ovládání žaluzií slouží řetízek, pomocí kterého lze žaluzie spouštět a vytahovat, jak rovněž otáčet lamely.

Nabízíme jak klasické, tak celostínící (umožňují téměř dokonalé zatemnění interiéru) provedení lamel, rovnou nebo zaoblenou horní lištu a také provedení Woodline (imitace dřeva).

 

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů můžete vkusně doladit Vaši kancelář i domov. Antistatická úprava a barevná a tvarová stálost zaručují minimální nároky na údržbu.

Mezi jejich přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí Vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

 

Žaluzie dodáváme na míru a zajistíme Vám jejich odbornou montáž.

 

  AKCE
 • Nabízíme okna za výhodné ceny - chcete se dozvědět více o aktuální nabídce skladových oken? Přejděte do sekce Výprodej skladových zásob.

   
 • Při objednání výměny oken u 3 a více bytů (současně) - množstevní sleva 5%.

  Při objednání výměny oken u 5 a více bytů (současně) lze dohodnout individuální množstevní slevy!

   

   
  NOVINKY
 • Další novinka v naší nabídce - 5-komorový profil Brűgmann Pasive Window vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky ocelové výztuži s polyuretanovou pěnou dosahuje výborných tepelněizolačních vlastností!

   
Najdi na webu